Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy csak...

Mi lehet az oka hogy csak nyugtatotol mulik el a derék és lábfájásom?

Figyelt kérdés
Nekem már 4 éve ugyanazok a tüneteim a bal csipőmből és lágyékbol kisugárzó íztomlázszerü lábfájásom van. A háziorvos elküldöt nőgyógyászhoz ami negativ,reumatologushoz aki Mr t javasolt ott enyhe kopást meszesedést írtak de semmi egyébb elválltozás nincs, voltam végbél tükrözésen is az is negyativ volt idegyógyászat is negativ volt orthopédián ott megnézte az orvos az mr felvételeim és szentgotthárdra akart küldeni fiziotherápia kezelésekre mert elöte már szedtem diclofenac , miderison voltaren b1 injekcio meg minden ilyen reumás gyógyszereket ami nekem megse kottyant, most xanax nyugtatot íratam 0,5 ös t írt az orvos napi 3x1 tabletát szedem etöl múlik el a fájdalom ezért ara gyanakszom idegyogyászati probléma lehet fizikotherápia meg nemhasznál csak ami maszirozos meg érzékeny is a bőrőm rá nemigazán birja . Valami őtlet mit tudnék csinálni ? Mert ez nagyon rosz igy vagy ez lehet érszükület jele vagy trombozis ? Amikor megyek akkor nemfáj ha dolgozok hajolo munkát bizony ha nemveszem be a gyogyszert nembirnám ki a munkát és valamikor este is van ez a fájdalom lágyékból kiindulva lefelé hiába mondja a háziorvos feküdjek mert xanax nélkül nemjó csak azal és amig az hat adig minden oké.
2013. febr. 8. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem vagy 10 évig volt ilyenem, és én jöttem rá, hogy gluténérzékenység tünete is lehet. Kihagytam a glutént az étrendemből, és 3 nap múlva nem volt fájdalom. Ha megint valamit eszem véletlenül, amiben glutén van, visszajön a fájdalom. Próbáld ki. Keress rá a gluténérzékenységre, sok infó van arról, milyen anyagokat kell kerülni.
2020. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Glutén van bennük, ezeket kell kerülni: búza, rozs, árpa. Az ételek apróbetűs részében mindig el kell olvasni, van-e bennük ilyen. Rizs- meg kukoricalisztet kell használni búza helyett.
2020. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!