Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kibicsaklott a bokám két...

Kibicsaklott a bokám két hete, még mindig dagadt, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Akkor borogattam, kenegettem, sokkal dagadtabb volt és egy kicsit zöldes színű. Még be van dagadva oldalt és ha oldalra fordítanám fáj is. Sok séta közben is fáj.
2013. febr. 8. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam majdnem 1 hónapig tartott mire elmúlt és kb 2-3 hónapig még éreztem fájdalmat időnként.

Javaslom menj el ezzel dokihoz mert nem tréfa dolog ez, kell rá egy normális kenőcs, meg kezelés. Meg persze gyógyszert is fogsz kapni, meg fogyassz több kálciumot most, meg magnéziumot, bár inkább azt, de kálciumot is.

2013. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megsérültek az ínszalagok. Vagy meghúzódtak vagy el is szakadtak. Nekem elszakadtak tavaly, mikor kibicsaklott a bokám, de nekem olyan dagadt volt a lábfejem, hogy szinte gömbölyű volt, és megfeketedett egész a lábujjakig. Azonkívül annyira fájt, hogy aludni nem tudtam éjjel. Egy hét után elmentem a sebészetre, és adtak egy fűzős merevítőt rá (5000Ft-ért), egy hónapig kellett hordani, de abban tényleg nem fájt annyira, még járni is tudtam vele.
2013. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira azért nincs bedagadva, csak gondoltam pár napon belül rendbe fog jönni. Milyen gyógyszert adnak erre? Fastum gélem van, de már nem kenem semmivel.
2013. febr. 9. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:

A Fastum gél az jó, én Diclofenac-kal kentem, mert az olcsóbb, de mindegyikben ugyanaz a nem-szteroid gyulladáscsökkentő hatóanyag van.

Nem írt fel semmit az orvos, de ezeket javasolta és a borogatást meg a felpolcolást.

2013. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem még szeptember végén ment ki a bokám tesi órán, a röntgen után azt mondták, hogy meghúzódtak a szalagjaim, és pihentessem..


A folyamatos fájdalom elmúlt, tudok tesizni, meg mindent rendesen csinálni, de ha befelé fordítom a bokámat, akkor ugyan úgy fáj, mintha tegnap történt volna, és nem szűnik (max észrevehetetlenül lassan), egyelőre én is tanácstalan vagyok, várom, hogy elmúljon..

2013. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!