Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a gyomorszáj?...

Mitől fájhat a gyomorszáj? Kell-e ezzel orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Üdv!


Mozdulatra elég kellemetlen gyomorszáj környéki fájdalmaim vannak tegnap óta. Van pár tippem, hogy mitől lehet, de nem tudom, hogy elég-e ezekre diétáznom 1-2 napot vagy érdemesebb orvoshoz fordulni.


Mielőtt elkezdett fájni a gyomrom, egy vizsga miatt egy egész éjszakán keresztül nem aludtam, viszont iszogattam szénsavas üdítőket( nem energiaitalt).

Ráadásul az egész éjszakás tanulás előtt még volt egy harcművészeti edzésem is, amikor kaptam kisebb ütéseket is arra a részre. Nem a jellegzetes nagy gyomorszájon vágásra gondolok, amikor összegörnyedünk meg beszorul a levegő, csak jelzés értékű kis ütések, viszont abból több is, ezek viszont ott nem fájtak egyáltalán.


Étvággyal, emésztéssel, széklettel minden rendben van, aludni is tudok, mozdulatra viszont fáj az a környék. Érdemes elmennem orvoshoz?



2013. febr. 8. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!