Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, mintha kő...

Miért érzem azt, mintha kő lenne a gyomorszájamban?

Figyelt kérdés

Ez elég hülyén hangzik, de tegnap este óta ezt érzem, és nem múlik el..(már raktam fel egy kérdést, csak nem válaszolt senki:( )

Nagyon rossz érzés, mert nem tudok enni. Valaki tapasztalt már hasonlót? és ha igen, mi okozza ezt?



2012. okt. 16. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt hívják "gyomoridegnek", nem vagy feszült? Okozhatja rendszertelen étkezés is, ha mondjuk olyan a munkád hogy nem tudsz elmenni enni időben, egy idő után már nem érzed,hogy éhes vagy, csak ezt a követ. Próbálkozz meleg folyadékkal, tea vagy leves, talán enyhül. Izomgörcs is lehet a gyomorszájnál, szerintem a meleg annak se tesz rosszat. Akár kívülről is.
2012. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stressz???
2012. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem vagyok stresszes már régóta, régebben sokkal stresszesebb voltam.:(

Még mindig nem múlt el:S Lehet, elmegyek holnap dokihoz, ha nem múlik el:S

2012. okt. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!