Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek (lent) alapján vajon mi...

Ezek (lent) alapján vajon mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Na tehát, december 12-én elájultam, azután a házidokihoz mentem rögtön, elküldött vérvételre és negatív lett. Egy ideig nyomasztott, de beletörődtem, mert utána nem volt semmi bajom, egészen január 9-ig. Elkezdtem szédülni, hányingerem volt, és meg tudtam volna halni a fejfájásban. Másnap bementem a kórházba, 6 napig bent voltam, mivel valami nistagmus volt a szememen. Végeztek jópár vizsgálatot, mind negatív lett. A hallásom romlott, bent nem volt semmi bajom. Kiengedtek, majd ahogy visszakerültem a rutinba Betaserc mellett is visszajöttek a tünetek. 27-én koponya MR-en is voltam, a kért vizsgálatok ott is negatívak lettek. A mozgástól felerősödik minden, az orvosok pedig nem tudnak semmit, mi a bajom, mitől, miegyéb. Ettől függetlenül ugyanúgy szédülök, hányingerem van, zúg a fülem, és egyre sűrűbb, hogy nem értem mit mondanak nekem... Akkor mi van?

#szédülés #agy #nistagmus
2013. febr. 3. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nézték már a füledet?? lehet hogy belső fülgyulladásod van(nem feltétlen veszed észre) az is okoz iylen tüneteket.
2013. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha látna egy fülész, de a leírt tünetek alapján idegrendszeri eredetű a dolog. Mindenképpen menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Egyik ismerősünknek hasonló panaszai voltak, hónapokig járt orvoshoz, infúziós kezelésre, mégsem derült ki, hogy mi okozta.
2013. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már 3-szor voltam azóta fülészeten, meg majd megyek is még. De a hallásromlásom kívül azt mondták, nincs semmi.

Meg most kiderült, hogy neurológiára is sokadszorra kell majd mennem, pedig ott sincs semmi, az orvosok szerint...

2013. febr. 6. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!