Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszer mellékhatása ha...

Gyógyszer mellékhatása ha jelentkezik, mennyi idő múlva múlik el, vagy egyáltalán elmúlik e?

Figyelt kérdés
Fogfájásra kértem édesanyámtól valami fájdalom csillapítót és adott nekem valamit amit édesapám kapott!Utána néztem a mellékhatásainak,és a gyakorinál írta,hogy fejfájás,hányás,remegés!!Nálam ezek jelentkeztek és kezdek aggódni!!Nagyon megköszönném a választ arra,hogy most mit tudnék tenni!

2013. jan. 28. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a gyógyszer neve?

A mellékelt betegtájékoztató nem azért van, hogy a feltüntetett mellékhatások azonnal és mind jelentkezni fognak, hanem hogy ha a szer szedése alatt valami szokatlant észlelsz, mint pl. a fent említett hányás, stb. akkor abba kell hagyni a szedését. De ha az adott problémára beválik és nem tapasztalsz semmi negatívot, akkor biztonsággal használhatod.

Betegtájékoztatót MINDIG el kell olvasni, hisz nem mindegy, hogy 1 gyógyszert mikor szedsz és mivel szedsz be!


Jobbulást!

2013. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!