Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pánikbetegségre van lehetősé...

Stati kérdése:

A pánikbetegségre van lehetőségem, hogy leszázalékoljanak? FONTOS! SŰRGŐS! 38 éves vagyok, bár sok munkaviszonyom nincs, mert évek óta van nálam ez a probléma!

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Mivel gyógyszerekkel lehet kezelni ezt a betegséget. Sok ember, akinek keze, lába hiányzik, vagy fél szemére vak, azoktól elvették, akkor szerinted egy ilyen népbetegségre majd leszázalékolnak?

Én magam is pánikbeteg vagyok és még csak 25 éves. Most készülök pszichiáterhez, hogy írjanak valamit a szorongásokra.

2013. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezelőtt 20 évvel ismerősöm szenvedett ebben a betegségben. (Attól félt, ha kilép a lakásajtón, mi van ha elesik, ezért 5 éven keresztül nem lépett a küszöbön kívül.)

Addig dumáltam neki, és a családdal együtt segítettük, jobbról-balról-elől-hátul támogattuk, a végén a sétában odáig jutottunk, hogy csak-csak elvittük az orvoshoz.

Kb. fél év alatt gyönyörűen rendbehozták, ma már ismét a régi, munkahelye van, mint családanya bevásárol, intézi a gyerekeinek a dolgait ha kell az iskolában stb. stb. Visszatért a normál életvitelre.

Ő nem akart ebbe az állapotba belenyugodni, ő akart, kereste a kiutat, csak kellett hozzá más emberek segítsége is.

Te is megtalálod a környezetedben a segítséget, menj az orvoshoz, élhetsz még boldog egészséges életet szeretteid körében. Ne add fel, ne fogadd el ezt a helyzetet!

2013. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!