Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hi. Volt 1 gerincmutetem...

Hi. Volt 1 gerincmutetem regebben es mar most 24 eves leszek de kezdem ugy erezni hogy minden nap fel evet oregszem miert?

Figyelt kérdés

A gerincmutetem kb 5-6 eve volt persze utanna jott a magas vernyomas meg minden,es utanna par evig azaz 2-3 evig kulonosebb gond nem volt kb fel evenkent fajt csak ugy hohy nem birtam fel kelni es egyebkent beken hagyott,gondoltam ez az ara annak hogy ne fajjon minden nap.ez igy ment 2-3 evig .

aztan szepen lassan romlott mar most 5-6 ev utan nem birok rendesen dolgozni marmint ugy 3-4 orat lebirnek de 8 -vagy 12 mar nem. es a vernyomas problemam is csak rosszabodik,szedek gyogyszert meg minden de van hogy akkor is szetrobban a fejem.

munkanelkuli vagyok epp mert nem akarnak felvenni ezek vegett.

Es a tetejeben mondom minden nap rosszabanak erzem es hat ugy nincs az ember hogy otthon ne kene csinalni valamit,es ha kemenyebbet csinalok pl:fat vagom ezutan szet hasad a hatam.

mit tegyek le szazalekolva le vagyok de nevetseges osszegel ebbol megeni nem lehet. Mit tegyek?

Szlovakiai magyar vagyok.



2013. jan. 18. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el ortopédiára és vizsgáltasd ki, milyen állapotban van a gerinced. A doki javasolni fog valamilyen terápiát. Kérd magad gyógymasszőrhöz.
2013. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!