Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a lábammal?

Mi lehet a lábammal?

Figyelt kérdés

Egy pár héttel ezelőtt elég sokat korcsolyáztam egyhuzamban, és elég laza volt a korim (fűzős hokikorcsolyám van), és nyomta a lábfejem és a sípcsontom közti részt ott a hajlatnál. Bedagadt, majd két nap múlva megint koriztam, aztán utána még vagy két hétig így korcsolyáztam, de mindig nagyon fájt. Most két hete koriztam utoljára, utána kenegettem Voltarennel, de aztán nem láttam sok javulást, így abbahagytam. Most így néz ki a lábam:

[link]

Kicsit lejjebb ment a duzzanat és alig fáj, ha megnyomom de minél hamarabb szeretnék újra korcsolyázni. Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a lábammal és mit lehetne tenni?


2013. jan. 13. 12:09
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki most a lábam!

2013. jan. 13. 14:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a láb ugy néz ki,mintha megpattant volna bent egy hajszál ér. De így járhatott megerőltetéstől is .

Vérvétel után pont ilyen a karom is ,és szép lassan felszívódik . Erre a Sport krém lenne a legjobb .

A voltaren reumás ,izületi fájdalmakra való.

A sport krém meg pont ilyenekre .

2013. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!