Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van a lábammal?

Mi van a lábammal?

Figyelt kérdés
A nagylábujjam a többi felé befordul egy kicsit a kislábujjam mellett pedig van egy bütyök mit tegyek? irány az ordotpédia vagy "házilag" is meg lehet oldani?

2012. dec. 19. 21:45
 1/7 A kérdező kommentje:
13/l vagyok
2012. dec. 19. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális, ne hegyes végű cipőt hordj.
2012. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne divatos cipőket hordj, hanem egészségeset, kényelmeset. :))
2012. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én magassarkút egyáltaán nem is hordok még soha életemben nem volt rajtam és kényelmeseket hordok szinte csak... meg amúgy is utálom ha egy cipő orra hegyes... Szóval nem értem mi lehet
2012. dec. 20. 17:29
 5/7 fémecske válasza:
Szerintem el deformálódott a cipőtől. De ha küldenél fényképet hogy lássam is jó lenne. Előre is köszönöm. Szerintem házilag is helyre hozható. Email Címem: efnagypenge316@gmail.com
2012. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi a lábam és nem értem mitől amikor nem hordok hegyes, csakis kerek orrú cipőket hordok [link]
2012. dec. 21. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Van erre megoldás, csak csontfaragással jár... Ha nagyon zavar, menj ortopédiára.
2012. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!