Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a lábammal?

Mi lehet a baj a lábammal?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt kifordult a bokám sport közben, és mint utólag kiderült elnézte a doki... Nem vette észre, hogy elszakadt a szalagom, így nem ez alapján lettem kezelve. Végül úgy ahogy helyre jött, csak terheléskor fájdogált. De mostnában (körülbelül 2 hónapja) már terhelés nélkül is fáj, sőt talán ha kímélem még jobban. Van, hogy éjszaka arra ébredek fel, hogy iszonyatosan fáj, vagy ülök tanórán és egyszercsak úgy beleszúr, hogy kiabálni tudnék. És ma telt be a pohár azzal, hogy álltam egyik óra előtt suliba, és kicsit jobban rá voltam nehezedve erre a lábamra, és mikor levettem róla a súlyt, és arrébb akartam menni, iszonyatosan elkezdett fájni, a bokámtól a derekamig nyilalt a fájdalom. Ekkor gondoltam arra, hogy talán egy idegszál becsípődés lehet az oka, de fogalmam sincs már...


Voltam ismét dokinál de az össz javaslata annyi volt, hogy szedjek fájdalomcsillapítót...


Remélem érthető voltam. Próbáltam tömören fogalmazni, de ennél tömörebben nem nagyon lehetett.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?


18/L


2012. márc. 27. 19:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!