Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apámnak elmebaja van, paranoid...

Apámnak elmebaja van, paranoid skizofréniával diagnosztizálták. Mit lehetne tenni, hogy befeküdjön az elmegyógyba magától? Mentőket lehet hívni hozzá? Milyen más fórumokon tudnék még segítséget kapni (nem lehet kimozdítani a házból 4 éve)?

Figyelt kérdés

Itthon eléggé kibírhatatlan, mindenbe beleszól, nem dolgozik, gyógyszereit a "legaljább" italokkal veszi be, amiket természetesen egész nap fogyaszt. A saját érdekében is jó lenne befeküdnie pár napra, de mikor mondjuk neki, mindig azt mondja: "ti innen nem túrtok ki!"

Egy kirohanását felvettem és feltettem az Internetre, aki komolyan szeretne hozzászólni, segíteni, hallgassa meg: [link] (a dühkitörés oka: nem hoztam neki a boltból egy darab kiflit)

Szerencsére nem bántott eddig se engem, se édesanyámat(így lakunk hárman), mert túl gyenge hozzá.

Elköltözni sajnos nincs lehetőségünk.


2009. aug. 27. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
No a meleget kicsit csúnyában írtam egy hozzászólásomban.Erre jött egy zzenet, melyben leírták hogy a moderátorok meg fogják vizsgálni a korábbi és a az ezutáni hozzászólásaimat.No most aztán biztosan tudom, hogy figyelni fognak.De jó!!!Imádom:)Pedig az szerintem nem volt csúnya szó.
2010. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia, érdekelne, hogy mi van azóta az apukáddal???

Persze, ha nem akarsz beszélni róla, megértem!

Minden jót! :)

K.

2011. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mopndjátok neki,hogy kezelés nélkül rosszabbodhat az állapota és akár odáig is eljuthat hogy nem fog tudni magáról.
2011. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivan az apukáddal,és veled??????
2011. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!