Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ricinus olaj használata?

Ricinus olaj használata?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy ezzel az olajjal gyorsabban nő a haj.A teljes folyamat használatát leírnátok?

2013. jan. 4. 16:04
 1/4 anonim válasza:

Kis tálkába teszel 1 evőkanál ricinus olajt. Hígítod mondjuk olivaolajjal vagy napraforgóolajjal. tehetsz bele tojássárgáját.

De én úgy szoktam csinálni hogy egy evőkanál ricinus olaj, egy evőkanál napraforgó olaj, feltörök egy tojást, tojássárgáját beleteszem, egy nagyok kis citromlé. összekeverem villával vagy a hajfestő ecsettel, és felviszem a hajamra. Általában 1 éjszakára szoktam fennhagyni, úgy hogy előtte átlátszó fóliával betekerem a fejem, rá egy sapka -törölköző is lehet- és úgy alszom. Majd reggel lemosom.. A lényeg hogy nehéz kimosni ha csak ricinius olajt használsz

2013. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olvastam,hogy betömi a pórusokat meg másoknál hullik a haja.Ez igaz?

Neked mennyire idő alatt hány centit nőtt a hajad?

2013. jan. 6. 12:26
 3/4 anonim válasza:

üzenetben válaszoltam :) de azért ide is leírom, hogyha valaki olvasná

augusztus közepe óta használom a ricinus olajat, kb 9cm-t nőtt tőle a hajam

2013. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
és hányszor szoktad használni hetente?
2013. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!