Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mar lassan 1 hete szenvedek a...

Mar lassan 1 hete szenvedek a hasmenes miatt. Milyen "otthoni modszereket" tudtom, amivel megall? Koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés
... a gyogyszerek nem ernek semmit (nekem) :(
2009. aug. 26. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Étcsokoládé.
2009. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__3560..


Szia!

Én 2,5hónapja küzdök. A fenti kérdést én írtam ki és ezeket a válaszokat kaptam. Nekem a gyógyszer (Lopedium) segít, de azért mégsem szedhetem folyamatosan. Holnap megyek hasi uh-ra, majd gasztoenterológiára, mert az orvosom bélgyulladásra gondol. Még kipróbáltam a Bolus Adstringenst, ami bélfertőtlenítő és jó hasmenésre is. Ez kevésbé hatásos nekem, mint a Lopeium, de lehet, hogy neked pont ez jön be. Ha továbbra sem múlik, te is menj el orvoshoz, mert lehet bakteriális fertőzés is vagy ahogy nálam gondolják, bélgyulladás.

2009. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyonn koszonom a valaszokat.Remelem h minel hamarabb elmulik,es nem kell elmennem orvoshoz...neked meg sok siket es gyogyulast;) :)
2009. aug. 26. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

nos, előszöris én a normaflore-t ajánlom. ez bélflóra regeneráló, vény nélkül kapható "gyógyszer" ami jó baktériumokat tartalmaz.

aztán elkezdeni rost tartalmú ételek fogyasztása, de nem egyszerre, sok rostot, hanem fokozatosan növelni. emellett pedig egyre több vizet inni, mert különben székrekedés lesz a vége.

és kerülni a túl zsíros ételeket.

2009. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Széntabletta, banán

De, ha elmúltál mát 18 éves, akkor egy jó pohár whiskey, vagy konyak! Az alkohol is megfogja a székletet, de csak kisebb mennyiségben.

2009. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
főtt krumpli, reszelt alma (ez csak mértékkel), főtt tojás, nem túlfűszerezett ételek, sajt (trappista), étcsoki, banán, ropi, csipsz, pattogatott kukorica, 'kuki' is megengedett ilyenkor:) és igyál sok teát, hogy ne száradj ki!
2009. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!