Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki kellene hogy vegyék a...

Ki kellene hogy vegyék a manduláimat, nagyon félek, hogy meg ne haljak. Kétségbe vagyok esve. Milyen ez a műtét? Mit érzek utána? Lesz lázam, fájdalmam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nezd a mandulamutetbe nem fogsz belehalni.

Abba ha nem veszik ki, es egy gyulladas rahuzodik a szivedre szelsoseges esetben viszont belehlhatsz.

Semmi exra nem fog tortenni.

Igen fajni fog utanna, es keszulj fel, hogy inkabb pepes eteleket fogsz tudni enni.

De masnak is csinaltak mar iyet es kibirta.

Es ez fontos!

Keszulj fel lelkiekben arra, hogy utanna fajni fog, es nehezen fogsz tudni nyelni nagyon.

De naprol napra jobb lesz!

2009. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem fogsz meghalni, enyhe höemelkedésed lehet... Kb egy két hétig utánna nem emelhetsz és nem erölködhetsz...

Nem veszélyesebb egy foghuzásnál a dolog...


Nyugi!

2009. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nekem tavaly vették ki a mandulámat. És én is nagyon féltem... Nem lesz semmi baj. Engem altattak, szval a műtétet egyáltalán nem éreztem. A műtét után se nagyon fájt még, de mikor hazaengedtek, akkor napról napra egyre jobban fájt 2 hétig. Enni nem nagyon tudtam, sőt még inni se. Lázam nem volt, de a kórterembe volt olyan aki hányt.


16/L

2009. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akik meghaltak benne, azokkal miért történt?És mondják ha lázas utánna az ember akkor gond van?
2009. aug. 24. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Helyi érzéstelenítéssel csinálják, ülve, mintha a fogadat húznák ki, csak mélyebbre nyúlnak. És fáj utána. Nem fogsz meghalni, nyugi :)
2009. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akik meghalnak, én úgy tudom, hogy a vérzés miatt. Megfulladnak azt hiszem a vértől. De az nagyon extrém eset.

A láz fertőzés, gyulladás jele. Akkor vissza kell menni. De amúgy 3 napot (itt nálunk legalábbis) bent kell maradni.

2009. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj már akik meghaltak azoknál számtalan más ok is közrejátszahtott például volt más betegségük is vagy vérzékenyek voltak, hemofiliások, és nem állt el a vérzés..


Ez olyan dolog hogy egy sima megfázásba is rengetegen belahaltak már !

Meghalni bármitől meg lehet!!

Akár egy gombostűtől is vagy egy szerencsétlen eséstől!


De például a stressztöl is!!


Ne stresszelj!!!

2009. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban vették ki. én nagyon rosszul voltam a műtét után, egész éjjel hánytam, levert voltam. aztán fájt a helye, olyan volt mintha a torkom fájna. gyerekkorban érdemes kivetetni, felnőttkorban lassabban regenerálódnak a szövetek és nehezebb is kivenni. rutinműtét amúgy.
2009. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy oylan is van hogy kiveszik fiatalon aztán visszanő..
2009. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évesen vették ki. Semmire sem emlékszem a műtétből. Anya elmondása szerint jól viseltem,csupán inni nem akartam,mert kellemetlen volt a nyelés.
2009. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!