Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyira rosszul érzem magam...

Annyira rosszul érzem magam mert ennyire alacsony vagyok, körülettem mindenki magas és amikor megyek az utcán akkor is csak magas embereket látni?

Figyelt kérdés
létezik valami növekedést serkentő akármi vagy vmilyen sport amivel lehetne egy kicsit nyújtani a csontokat
2012. dec. 21. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

MEnnyi idös vagy, milyen magas és fiú vagy lány?


De hidd el, a magasság az, ami a legkevésbé számit.


Nöni meg addig fogsz, amennyire az örökölt tualjdonságaidból adódik, modositani nem lehet.

2012. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napoleon, Roberto Carlos, Danny DeVito és még sorolhatnánk az alacsony hírességeket.
2012. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam hogy egy srác ölelkezet és csókolózott egy csajjal. A csaj még a válláig sem ért a srácnak.
2012. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok 166cm és 17 éves
2012. dec. 21. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 150 cm vagyok, felnött, de eddig még soha egyetlen barátomnak sem volt gondja a magasságommal.
2012. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy alacsony! Ezt felejtsd el!
2012. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!