Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek még? Elmentem...

Mit tegyek még? Elmentem orvoshoz is gyógyszert is beszedtem

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja fáj az állkapcsom és a fogam valamint néha a fülem!elmentem fül orr gégészetre aki felirt egy Azi vagy nemtudom mi a pontos neve 6 darabos antibiotikumot,beszedtem és nem múlt el a fájdalom. de a jobb oldalon a nyakamon csomót tapintottam egy 6 miliméteres nyirok csomó elvileg. az sem tűnt el.folyamatos fájdalmaim vannak amik enyhék ,de a vállamig is kisugárzik. a fogorvos is írt fel Dalacyn nevű gyógyszert.még nem szedtem be de szerintem az se segít.mi a teendőm? 22/F
2012. dec. 20. 16:17
 1/4 tetris ***** válasza:

Az orvos utasításait feltétlenül be kellene tartanod. Ha a fogorvos felírta a Dalacynt, akkor bizonyára nem szórakozásból tette.

A helyedben feltétlenül visszamennék a fül-orr-gégére, mert nem javult a pukli. Talán valami másféle gyógyszert is felirhatnak. És ha már ott vagy, rákérdezhetnél a Dalacynra, hogy szedjed-e, vagy se.

Jó lenne holnap visszamenned a fül-orr-gégére, mert aztán jön az ünnep, és ha akkor fájdul meg az a terület, akkor az ügyeletre kell majd menned, ahol nyilván millióan lesznek. Intézd el még az ünnep előtt.

Jobbulást kívánok!

2012. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont holnapra van kontrol vissza kell mennem! mindenképpen megérdeklődöm mi a teendőm. a Dalacynt én irattam fel a fogi dokival. Sokan mondták lehet a fogamnak van gyulladása és emiatt fáj az állkapcsom
2012. dec. 20. 16:37
 3/4 tetris ***** válasza:
Csak most jutott eszembe, hogy felvethetnéd holnap, hogy készítsenek egy röntgent. Ha jobban látják mi a helyzet, jobban eltalálnák a rávaló medicínát is.
2012. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy ultrahangos vizsgálat volt már 2 hete amikor az első adag gyógyszert kaptam . de remélem gyógyszerrel tényleg elmúlik csak az ideálisat kell megtalálni
2012. dec. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!