Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek csámpázás ellen?

Mit tehetek csámpázás ellen?

Figyelt kérdés
A betegségem: A cipő külső taplp része jobban meg van kopva mint a belső de olyan szinten hogy a külső része már fényes a belső oldal pedig alig kopott. Iletve a külső sarokrész ér földet először és az van megkopva rendesen. A térdem egy kicsit meg van csavarodva az lehet oka? Ez ellen lehet tenni ilyen korban mert engemet zavar. Talpbetét stb. 20 éves vagyok fiú. A szüleimet kérdeztem mit lehetne tenni hogy ne csámpázzak de ok azt mondák nem lehet már kezdeni vele semmit ilyen korban. gondoltam arra hogy elmegyek vele ortopéd orvoshoz de a szüleim azt mondták ne menjek úgyse lehet vele mit kezdeni.

2012. dec. 17. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

De igen lehet.Nagyon figyelj a járásodra .Biztosan nem künnyű,de ezen csak te tudsz változtatni .Egy idő után már

csak jól lépkedsz ,és nem csámpázol .Egy kisfiut is most tanitunk jól járni .Ő még nem is tud nagyon rá figyelni .

Akarj és sikerülni is fog .

2012. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

20 éves vagy, oda mész, ahova akarsz. Ha megnyugtat, menj el az ortopédushoz. Ilyen korban még nem szabad beletörődni a betegségbe.

2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze hogy oda megyek ahova akarok. csak a szüleim azt modnták az ortopéd nem tud vele mit kezdeni. Kérdem akkor kik járnak ortopéd orvoshoz azt mondták csípőficamosok stb
2012. dec. 17. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenhol a pénz az úr !
2012. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért ferdítenek a szüleid, lehet, hogy oka van. De azért egy ingyenes, szk-s ortopédushoz elmehetsz. Egyszerűen tudd meg, hogy hol és mikor rendel, és látogasd meg.
2012. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi: ingyenes, sztk-s
2012. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért, a szüleid jártasak az orvoslásban? Ha meg sem próbálod, akkor biztos nem fog rendbe jönni a lábad.
2012. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!