Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábujj törés? Mit tegyek?

Lábujj törés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most 10 perce bevágtam a kisujjam a szekrény sarkába és nagyon fáj, bedagadt bár nem lila. Volt már egyszer ilyen nyáron hogy ugyan azt a lábujjamat bevágtam akkor nem törött el.Nagyon fontos lenne hogy holnapra rendbe jöjjön mert meccsem lesz és nem lenne kellemes cipőben futkorászni.Most annyira nem fáj csak olyan mintha meleg lenne és kicsit lüktet. :/ (remélem nem törött el)
2012. dec. 16. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegyél rá valami hideget, jegeld, attól lejjebb megy majd a duzzanat, bár lehet amíg nincs megröntgenezve, nem kellene erőltetni.
2012. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trafó Lászlo válasza:
zsibbadni nem zsibbad? mert a törés zsibaddásal is jár,nekem zsibbadt jó sokáig,meg nézd meg birod e mozgatni,ha mozog akkor nem tört el,ha nem mozog akkor irány doki,és röntgen.
2013. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!