Kislábujj törés?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beütöttem a kislábujjam, persze orvoshoz nem mentem, fájt, de nem volt semmi különösebb baja, kicsit bedagadt, de nem volt belilulva, ezért gondoltam, nincs is eltörve. Most így pár hónappal később, érzem, hogy valami nincs rendben az ujjammal, nem fáj, viszont egy folyamatos kellemetlen érzés van benne. A kérdésem, hogy ennyi idő távlatában baleseti sebészeti vagy ortopédiai szakrendelést keressek fel? köszi

2012. jún. 9. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A lábujjtöréssel tudtommal amúgy sem lehet semmit kezdeni.

Én egyszer a nagylábujjamra estem rá, ami épp ki volt csavarodva, szerintem az is eltörhetett, mert hónapokig fájt járni és mozgatni.

De meggyógyult, szóval ha gondolod - és esetleg furán is áll - elmehetsz orvoshoz, de nem olyan fontos.

2012. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudtam, hogy nem igen csinálnak vele semmit, de engem az érdekelne, hogy ez a baleseti sebészhez tartozik vagy az ortopédushoz? tehát melyik orvost keressem fel, ha már kb. több hónapja nem jó az ujjam! Köszi
2012. jún. 10. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem baleseti sebész, úgy rémlik kéztöréssel oda mentem.

Az ortopédia inkább az ilyen gerincferdülés és hasonlók, nem?

2012. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!