Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja kerekeszékes...

Pár hónapja kerekeszékes lettem és nem tudom feldolgozni. Szerintetek fogok így élni tudni? (16 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés

csak értelmes válaszokat várok

köszi előre is a biztatásokat.



2012. dec. 7. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jaj, írtam egy hosszú hozzászólást, de elszállt, mert mobilról írtam...na majd holnap elküldöm gépről.

Kérdező, a fővárosban laksz vagy máshol?

2012. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mivel 16 éves vagy, tudsz olyan szakmát választani, amit ülve is lehet végezni. Nagyon szép és gazdag élet lehetősége áll előtted. Lehet hogy kicsit leszűkült az általad végezhető tevékenységek spektruma, de közel sem akkora mértékben, mint azt első pillantásra gondolnád.


Nekem sikerült megismerkednem kerekesszékes emberekkel egy tantárgy keretein belül, és meglepő módon sokkal vidámabbak és életrevalóbbak voltak, mint mondjuk én, vagy bármelyik szaktársam. Sőt, őszinte leszek; bármit megadnék azért, hogy olyan pozitív mentális állapotban legyek, mint azok a kedves emberek.


A mai világban, főleg nyugaton nagy mértékben akadálymentesítették az épületeket, illetve a közterületeket. Magyarországon jelenleg már csak akadálymentes középületeket lehet tervezni, illetve építeni. Sőt, rengeteg közlekedési eszköz van, melyekre kerekesszékkel is könnyedén fel tudsz szállni.


Kitartást!

2012. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szlovákiában lakom.
2012. dec. 8. 15:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Szlovákoknál még az életben nem jártam, úgyhogy nem tudom mi ott a helyzet; pedig itt lakom Győrben. :)
2012. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!