Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a szemölcsöt jegelik vagy...

Ha a szemölcsöt jegelik vagy égetik az fáj?

Figyelt kérdés
Első szemölcsöm és kicsit félek.Nagyon nagy és 2 lehetőség lenne én a jegelésnek jobban örülnék így a nevéből itélve.Melyik a fájdalommentesebb?

2012. dec. 6. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Fáj.
2012. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő fájdalmas, de kibírható. Nekem a fenekemen volt, kb. 10 éves lehettem, és igen, elég kellemetlen, rossz érzés, de túléltem.

Minél hamarabb, majdhogynem hirtelen-váratlanul csinálják, annál kevésbé tudsz előtte ráparázni. Jó bőrgyógyász kb. rögtön "nekiugrik", és mire felocsúdsz, már nincs is ott a szemölcs.

2012. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És melyik fáj jobban?
2012. dec. 6. 18:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem vettem figyelembe ezt az utolsó kommentet
2012. dec. 6. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szemölcsel a sebészetre kell menni .

Ott van szakszerű ellátás .

2012. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyékony nitrogénnel jegelték, bár ezt is forrónak éreztem, szóval égetett. Többször is csinálták, annyira nem vészes, hogy ne lehetne kibírni.
2012. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem fagyasztották. Kb. 30 másodperc volt. Fájt,de kilehet bírni. Nekem az segített,hogy egy ruhazsebkendő darabot szorítottam.:D Bár nekem nem tűnt el a szemölcs.. Csak nagyobb lett..:S
2013. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!