Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen otthoni módszerrel...

Milyen otthoni módszerrel tudom leszedni a szemölcsöt?

Figyelt kérdés
Olyat hallottam hogy almaecetet kell rátenni a szemölcsre és pár nap mulva leszárad... Ilyen hasonló modszerek vannak ?
2010. júl. 18. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hajszállal el lehet kötni és leszárad.
2010. júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szemölcs, akkor vegyél a gyógyszertárban ecsetelőt. AZt hiszem Wartner a neve, reklámozni is szokták.
2010. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
most nem mind1 lenne ha elmennél a dokihoz?:D neem fáj az annyira hogy féljél:D Off egyébként nekem a talpambóól vágtak ki tavaly egy szemocslot:D
2010. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem félek az orvostól... gondoltam előbb kipróbálok először valami otthoni módszert és ha az nem sikerül akkor mennék az orvoshoz.
2010. júl. 18. 08:49
 5/10 anonim válasza:
100%
:D elöző vagyok én nem hiszek a kenceficékben:D amugy ha el is ullik mindig ott a lehetőség hogy ujra előjön ezt a virust nemtudod kiirtani magadból dee én inkáűbb orvost javaslok
2010. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos pikk-pakk leszedi. Érzéstelenítő és lézerrel leégetik. Nekem így szedték le a talpamról.
2010. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges otthon kisérletezni,előbb nézettesd meg egy bőrgyógyásszal,aki megmondja milyen fajta és mit lehet vele tenni.Aztán jöhetnek a kisérletezések!
2010. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt min a két kezemen, és a bőrgyógyászaton kiszedték. Sajnos fél éven belül visszajött.

Amit most irok az lehet,hogy nagy hülyeség, de nekem bejött.Azt ajánlották az öregek,hogy kenjek rá tejfölt és nyalassam le a kutyámmal, azóta nem jött elő.Ez már régen történt velem.

2010. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugyanmár...itt hülyitesz?
2010. júl. 24. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:
kend be szárított békával, vagy tegyél egy vöröshagymát az eresz alá, oda ahová csepeg az esővíz, mire a hagyma elrohad, a szemölcs is eltűnik. ezek népi hiedelmek. a nagymamám ezt használta és működik.
2010. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!