Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az idegességtől, stressztől...

Az idegességtől, stressztől lehet őszülni? 18 éves lány vagyok és gyakran találok őszhajszálat a hajamban.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az őszülés elsősorban genetikai adottság és csak másodsorban lehet megőszülni nagyon erős sokktól, stressztől.

18 évesen ez egyértelműen genetikai adottság.

2009. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet, de lehet genetikai is a dolog.

Amúgy én barátnőm is elég fiatalon olyan 16 éves korában más őszült.

27/N

2009. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak genetika lehet hanem rossz fogak miatt is öszülhetsz, vagy nehézfémmérgezés miatt is..
2009. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is őszülök és eléggé ki vagyok akadva ez miatt,mivel még csak 19 éves leszek decemberben.Néhány hónapja vettem észre,de akkor még csak 1-2 szál volt,mostanába viszont egyre több van,szerintem kezd látványossá válni.:S Nemrég ez miatt festettem be a hajam,de 1-2 hónap elteltével ugyanúgy látszik ahogy nő le.:( Zavar,mert senki mást nem ismerek aki ilyen korban őszülne,sőt ismerek sok 40 fölöttit akinek egy darab őszhajszála sincs. Én meg már 18-19 évesen:'( Ez genetika,nem lehet ellene semmit tenni. Én a szüleimtől örököltem,ők is ilyen korban kezdtek őszülni,mint én. Nem tudok vele megbarátkozni,de sajnos ez van.:(
2009. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!