Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, 176 cm és betegesen sovány: 51 kg. Nőni én növök, csak a nyáron nőttem 7 cm-t, és csupán 2,5 kg-ot híztam. Én már mindenfélével próbálkoztam, de nem segített semmi. Lehet hogy genetika, mert az apum is mondta, hogy nem volt ''nagygyerek'', de nem nagyon hiszem ezt, mert a régi fényképekről látni, hogy nem volt nádszál. Kérném a tippeiteket, a segítségeteket! Előre is köszönöm :)

2012. nov. 29. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég régi kérdés. Jó lenne tudni, hogy miket szoktál enni. Előbb válaszoltam hasonló kérdésekre, ott is leírtam, hogy nem mindegy, hogy mit eszel. Kb. veled egy magas vagyok, huszonéves, sokáig 55-60 kg voltam, most 70 kg vagyok. Edzek is 16 éves korom óta itthon. Genetikailag vagyok én is vékony, mindenki ilyen a családban. Nálam az volt a gond, hogy sok szénhidrátot ettem ugyan, de mivel fehérjét alig, ezért nem volt rajtam semmi izom. Elkezdtem keményebben edzeni és sok FEHÉRJÉBEN gazdag ételt. Pl:tojás, hús, sajt rizzsel, teljes kiőrlésű kenyeret.
2013. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia... köszönöm válaszodat.. Bocsi a késői válaszomért :) azóta nőttem 10 cm-t, vagyis már 186 cm vagyok, és hiztam 16 kg-t, azaz 67 kg vagyok.. Elkezdtem tornázni otthon (fekvőtámaszok millió kombinációja, felülélesek, dreppek meg ilyenek) , és érzem hogy egyre erősödök...És persze nagy mennyiségben eszem tojást, zabpelyhet, rizst, és iszom sok tejet. :)
2015. febr. 1. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!