Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetne hízni? Vékony...

Mitől lehetne hízni? Vékony vagyok, és már eléggé zavar. Nem igen tudok hízni.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 62 cm és 42 kg.

Elég sokat eszek. Szinte mindig azt csinálom. De nem hízok semmit... Maximum, ha hízok valamit, akkor a hasamra megy, vagy a csípőmre. Ami gyakori. De inkább a csípőmnél. De nagyon zavar, hogy ilyen vékonykás vagyok... A csuklóm se valami vastag, sőt... a lábaimra is ha rá nézek, nem igen örülök neki, hogy ilyen vékony. Szoktam sok gyümölcsöt, zöldséget is enni. És persze csokit is. Iszok béres cseppet. Vitaminokat eszek...

Szoktam tornázni. Táncolni is járok már kb 3 hónapja. Ezért minden nap szoktam este mindenféle tornagyakorlatokat is végezni. Nagyon élvezem a táncot, és a tornát is.

De ez a vékonyság kiakaszt... Légyszi segítsetek, hogy lehetne plusz kilókat felszedni!! :S :) Nagyon hálás lennék.



2012. nov. 5. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy genetikailag vagy ilyen vékony. Azért érdemes lenne megnézni, hogy a pajzsmirigyed rendben működik-e.
2012. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de azért válaszolok. Jó lenne, ha leírnád, hogy mit szoktál enni. Valószínűleg alkatilag vagy vékony. Nálam az volt a hiba régen, mikor még vékonyabb voltam, hogy alig ettem olyan ételt, amiben fehérje volt, így nem volt mi építse az izmaimat. Ilyen ételek: tojás, hús, sajt. Ezeket kéne enned teljes kiőrlésű kenyérrel, rizzsel.
2013. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!