Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet végbélrak?

Ez lehet végbélrak?

Figyelt kérdés
Február óta hőemelkedésem van 37,6 napközben az átlag,este lemegy 37 vagy még az alá is a max 37,9 volt. Április óta véres a székletem és fájdalmas. Probáltam kupokat,kenyőcsöket,sok folyadék,gyümölcs semmi eredmeny. Orvosokhoz járok decemberben megyek tukrözésre. Gyulladásom nincs. Minden nap puffadok,fáj,görcsöl a hasam,bal oldalt szúró fájásom van. Van itt valaki aki hasonlóval küszködik? Már nagyon felek,hogy rák. Most még a lábam is fáj pedig meg se ütöttem a bokám felett...

2012. nov. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Várd meg a tükrözés eredményét.
2012. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ugy félek... :-(
2012. nov. 28. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is volt már ilyen tükrözésem. Igaz csak a székletem volt véres. Egyéb tünet nem volt. Hány éves vagy? És miért csak most lesz a tükrözés?
2012. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? végbél vagy vastagbéltükrözésed lesz?
2012. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
26 éves lány vagyok. Szerintem vastagbéltükrözés. Voltam proktolugusnál még ott az elején ő azt mondta belső aranyér. De hát néha ugy fáj,hogy majd bele őrülök és semmitöl nem jobb késszúrás szerü fájdalmat érzek. Soha nem volt hasmenésem azelött se székrekedésem. Voltam belgyogyásznal,de hát az semmit se csinált,igy kénytelen voltam magán orvoshoz menni. Dagadtak már meg a nyirokcsomóim is torkomnál,de akkor megvoltam fázva talán annak tudható be. Éjszaka sokszor izzadok nagyon. Különben meg fázos vagyok. Most meg ez a lábam is ugy fáj pedig nem ütöttem meg meg semmi. Félek nagyon már. Nálad mit állapitottak meg tükrözéskor?
2012. nov. 28. 13:20
 6/6 anonim válasza:
Ezer éves kérdés, de megkérdezhetem mi lett?
2023. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!