Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyek holnap...

Szerintetek mennyek holnap suliba?

Figyelt kérdés

17/L

Nem érzem jól magam. Fáj a fejem, a torkóm egy kicsit a fülem is. Szédülök, megy a hasam. Lázam szerintem nincs. Vagy inkább irány a doki?


2012. nov. 25. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány a doki, mert suliba így úgysem tudnál figyelni. :) Gyógyulj meg minél előbb! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. nov. 25. 08:42
 3/6 Malats ***** válasza:
100%
Nyelvtanra azért ugorj be.
2012. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja jó észrevettem, hogy rosszúl írtam a mennyent. Menjen így jobb:D
2012. nov. 25. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjek, Torkom

Ráhúzódott az egész a helyesírásodra is... irány a nyelvtan tanár utána doki. Legszebb az,ohgy pl a mozilla is képes a helyesírást ellenőrizni csak olvasni kéne megtanulj.. vagyis javaslom az alsós magyarórák pótlását míg otthon betegeskedsz.

2012. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyorsan írok és nem nagyon fiygelek akkor oda a helyesírásra. J és szerintem nem nagyon kéne kiktatni már nem azért, nem azt kérdeztem hogy szerintetek kéne nyelvtan tanárhoz mennem.
2012. nov. 25. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!