Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap fehér nadrágba kéne...

Holnap fehér nadrágba kéne mennyek egy előadásomra és félek hogy át ázom,6 bol 5 cseppes alvays kibírja 5 órát?

Figyelt kérdés
cserére semmi esély mert suliban leszek és na..kérlek válaszoljatok ma a 4 cseppessel átáztam, nemtudom, hogy ez hogylesz..
2010. márc. 4. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mért??Ellopták a wc-t??
2010. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
óó na...a betét ott recseg össz. vissz ráadásul kuka sincs...kérlek válaszoljatok a kérdésemre
2010. márc. 4. 19:05
 3/23 anonim ***** válasza:
Hányadik napon vagy?
2010. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem kötelező a fehér nadrág, nem állnak a hátad mögött géppuskával, hogy csak ilyet vehetsz fel.


Ezenkívül van vécé, meg víz és szappan (ha nincs, vigyél). Minden további nélkül cserélhetsz tampont.


Mert amúgy ki a fene tudná, hogy holnap átázol-e, vagy sem? Maximum egy jósnő.

2010. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy betétet cserélsz, nem azt hallgatják, gondolom más lánynak is meg szokott lenni. Középsuli? Vagy akkor használj tampont. A kuka nem akadály, betletezsed a zsebedbe jól becsomagolva, majd egy kis nejlonban a táskádba és otthon kidobod.

Amúgy van amikor kibírja, van amikor nem. Ha ma átáztál, akkor lehet hogy holnap is át fogsz.

2010. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Miért kéne hogy fehér nadrágban "mennyél" (amúgy menjek, menjél) ha ennyire félsz? valami színdarab lesz vagy valami hasonló? Akkor menj sötét nadrágban és ott öltözz át.
2010. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
a 2. napon vagyok holnap lesz a 3...bocsi a helyesírási hibákér, nem tampon, 6. osztályos vagyok 13 éves és a nagy betét nem hinném hogy beférne a zsebembe..a fehér nadrág muszály, mert fekete fehérben kell menni és fekete nadrágom nincs. Szóval..KI BÍRJA 5 ÓRÁT?
2010. márc. 4. 19:16
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Van amikor kibírja, van amikor nem. Akkor vidd be magaddal a táskádat a WC-be és akkor nem kell a zsebedbe tenni. Már az ált.suliba is előadás van és nem óra?:)
2010. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
óó mindegy. o.O ha átázok így jártam...kössz az offokat 8-( -.-
2010. márc. 4. 19:19
 10/23 anonim ***** válasza:
Kb. olyan mintha azt kérdeznéd, hogy 3 hét múlva délután 13.23-kor esni fog-e az eső?
2010. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!