Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja van a szívemnek?...

Mi baja van a szívemnek? Sportolhatok e még?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves leszek, régebben aktívan sportoltam, szinte minden nap, keményen. Kiderült, hogy szívritmuszavarom van, de eddig csak addig jutottak el, hogy szervi bajom nincsen. Különböző okok miatt csak jövőre tudnak alaposabban megvizsgálni, addig azt mondták a sportot hagyjam. Tudom, hogy nehéz megállapítani ennyi adatból, de szerintetek sportolhatok e még valaha?
2012. nov. 21. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"Különböző okok miatt csak jövőre tudnak alaposabban megvizsgálni" Érdekelne, hogy mik ezek az okok...Ilyen nincs.

Szívritmuszavara nagyon sok embernek van (nekem is), ezért még ne temesd magad, biztosat azonban csak orvos mondhat, szimpla fórumozók nem. Nem lehet megválaszolni,hogy sportolhatsz-e még, lehetetlent kérsz.

2012. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy 24 órás szívmonitort tesznek rám, de az elromlott, és azt mondták, valószínű, hogy csak jövőre tudnak megvizsgálni... Egyébként igen, tudom, hogy kell hozzá alaposabb vizsgálat, de erre gondoltam, hogy van e rá esély...
2012. nov. 21. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj másik helyre, ilyen egyszerű.
2012. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy baromnak fogsz gondolni de jógázz! menj el jógaoktatóhoz, és mond meg milyen betegséged van és ő megmondja hogy az ezerféle jógavariációból melyiket alkalmazd.
2012. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!