Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a székrekedésemmel?

Mit tegyek a székrekedésemmel?

Figyelt kérdés
Hétfő este óta eszek béres cseppet..most viszont székrekedésem van. Érzem, hogy kéne , de nem jön ki..már ülni sem tudok. Van valami házi praktika ami gyorsan hat? Ma direkt ezért nem mentem suliba, hogy orvosoljam a gondokat.. Vettem be 7 csepp Guttalaxot az előbb...de azért kipróbálnék mást is. Lehet hogy a béres miatt van??

2012. nov. 14. 08:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem a szenna tea nem csinált semmit pedig megittam 3 pohárral.
2012. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jaj, az nagyon nem jó. Anyósom iszik este, és másnap egész nap wc-re jár... Amúgy ömlesztettet, vagy filtereset ittál? Szerinte nem egyforma a kettő.
2012. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
ömlesztettet.
2012. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem a Guttalax kb. 12 óra után hat, este beveszem, másnap délelőtt görcsölök tőle.

Azonnali hashajtásra a keserűsó vált be, attól nem fáj, csak jön. Tescoban, gyógyszertárban is lehet kapni Hunyadi János, Ferenc József és Mira vizet.

Meg igyál sokat, egyél rostot, én mostanában lenmagot szoktam enni.

A gyógyteákat annyira nem szeretem mert azok kiszámíthatatlanul hatnak, melóban meg nem tudok folyton kijárni.

2013. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A vas feldolgozzásommal nincs gond.
2013. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bajer ***** válasza:
Egy őszibarackkonzerv levével együtt+fél liter tej utána. Pár óra múlva jön ám a cucc, hujjujjuj... XD! Nálam már bevált.
2015. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!