Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta alig eszem, egyszerű...

Napok óta alig eszem, egyszerűen nincs étvágyam. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban alig eszem, utánaszámolva 1000 kalóriát, ha ettem. Előzőleg is gond lehetett, mivel elővettem a téli ruháimat, és igazából nincs olyan, ami ne lötyögne rajtam borzalmasan. Nem tudom, mi lehet velem, mindig jó étvágyam volt, és nem stresszeltem azon, ha vacsorára tepertőt ettem fehér kenyérrel. Most egyszerűen NEM KÍVÁNOM a kaját. :S

A párom is észrevette, hogy fogytam, és így kevésbé tetszem neki, szerette a kis husikáimat.

Most sem vagyok sovány (55 kg/160 cm), de ez ijesztő.

Nem gondolom, hogy anorexiás lennék, tudom, hogy nem vagyok kövér, egyszerűen nem kívánom az ételt.


24N


2012. nov. 11. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad! A rendszertelen táplálkozás is lehet az oka, vagy stresszelsz! Terhes nem lehetsz az fix!:)
2012. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez általában a stressz miatt van, nekem is szokott lenni ilyen mostanában. De nem biztos, hogy neked is emiatt van! Menj el orvoshoz, aki elküld kivizsgálásra. Még az is lehet, hogy valami betegség okozza nálad.
2012. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!