Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Fontos!?

Segítség! Fontos!?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan , hogy "álombetegség"? Erre azt értem hogy valaki állandóan aludna..sose kipihent és ha már leteszi a fejét már alszik?

Félek hogy anyukám ebbe szenved. Mert állandóan ásítozik ,indig azt mondja hogy fáradt, álmos még reggel is meg délelőtt...mindig csak arra törekszik hogy megtaláljon egy kedvező helyet az elalváshoz...aggódom...



2012. nov. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak kialvatlan, vagy sok stressz éri melóhelyen, és így védekezik a szervezete


az otthoni munkából nem tudod kicsit felmenteni? főzzél meg helyette egy-egy este, lehet, hogy többet érne ez mint az aggódás

2012. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez az hogy itthon se csinál semmi olyan megerőltetőt takarítani is fáradt azt is én szoktam...főzni néha megfőz ..de néha rendelek valamit...:/
2012. nov. 10. 22:36
 3/5 anonim válasza:
Lehet,hogy vashiánya van. Csináltatni kéne egy vérképet.
2012. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kéne vinni vérvételre. Nézzenek tsh értéket, a pajzsmirigybetegség tünete lehet a fàradtsàgérzet. Lyme kór tesztet is kéne. Az évekig ellappanghat úgy, hogy csak fàradtsàgérzetet produkàl. Sokminden lehet még, vérvètelből kiderül van-e valami baja.
2012. nov. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most volt úgy egy hónapja vérvételen..csak a koleszterin szintje volt egy minimálisan magasabb
2012. nov. 13. 20:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!