Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy gyógyszer mellékhatása...

Egy gyógyszer mellékhatása hány nap eltelte után jelentkezhet?

Figyelt kérdés

Magas TSH-ra kaptam gyógyszert. A dokim azt mondja, hogy nem lehet attól hasmenésem, de a mellékhatásai között a hasmenés is ott szerepel.

25-én kezdtem el szedni (Egyenlőre felére csökkentett mennyiségben, mert az előzőről pont mellékhatás miatt váltottunk erre.) a hasmenésem pedig 29-én, 30-án jelentkezett először. Azóta már enyhült, de még mindig jelen van ez a tünet, Normafore fogyasztása mellett (ebből 31-e óta iszok napi 2x-es 3x-os mennyiségben).

32 hkm


2012. nov. 5. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Jellemzően a hatással egyidőben (záros határidőn belül) jelentkezik a mellékhatás is. Az, hogy napokkal utána jelentkezik nem jellemző, illetve ilyenkor az egy közvetett hatás (tehát más károsodik és a hasmenés csak tünet) és súlyozottabban hívnák rá fel a figyelmet a tájékoztatón.
2012. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!