Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan szedett gyógyszer...

Folyamatosan szedett gyógyszer mellékhatása előjöhet a szedés megkezdése után 1 hónappal?

Figyelt kérdés
Kiütéseim lettek, fogalmam sincs, h mitől. Pajzsmirigy betegségemre folyamatosan gyógyszert szedek, kb 1 hónapja lecserélték az addigit egy másikra. A tájékoztatóban felsorolt mellékhatások között szerepel a kiütés, de az már előbb előjött volna, ha már 1 hónapja szedem, vagy nem? Vélemények?
2010. nov. 1. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de nem biztos.Esetleg nem szedtél be más gyógyszert is,és a kettő kölcsönhatásától lehet?
2010. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyit gondolkodom rajta, hogy mi válthatta ki... más gyógyszert nem szedtem be, semmi olyat nem ettem amit máskor ne ettem volna... még az jutott eszembe, hogy azon az oldalamon alszom, ahol kijöttek a kiütések. Talán ráfeküdtem valami bogárra, pl.pókra és megcsípett és az durvult el enniyre?? Mindenesetre holnap elmegyek orvoshoz, nagyon fáj és gusztustalan :-S
2010. nov. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!