Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A négerek miért nagyobbak...

A négerek miért nagyobbak mint a fehérek?

Figyelt kérdés
Sokkal férfiasabb a testfelépítésük, izmosabbak és nagyobbak. Van egy néger ismerősöm, az egyik képen ő és egy magyar haverja ülnek egymás mellett elterülve és a feka srác kb 2x akkora még ülve is mint a másik. Pedig a magyar se olyan kicsi. De sok ilyet láttam már, tudom, hogy nem minden esetben van így. De miért?

2012. nov. 4. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nem minden fekete népcsoportra igaz.


Az lehet az oka, hogy a forró égövön a nagyobb termet, míg mérsékelt illetve hideg égövön inkább az kisebb, alacsonyabb termet az előnyös.

A hidegben jobban be kell osztani az energiát, ezért rövidebbek a végtagok, kevesebb a hőleadás, kisebb a testtömeg, amit fűteni kell.


Ezek néhány tízezer év alatt kialakult adaptációk. Ahogy a bőrszín is alkalmazkodott a napfény mennyiségéhez.

2012. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem hinném. A világ legmagasabb embere fehér volt. (Robert Wadlow) A négerek futásban jobbak nálunk. Verekedésben nem tudom, boxban jók, na de Klitschko aki fehér az már hány négert ütött ki, sokat. De ahoz hogy jó bunyós legyél nem csak erő kell, ezért nem lehet eldönteni ki a jobb. De súlyemeléshez amihez csak erő kell abban a fehérek a legjobbak.
2013. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!