Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat fejfájást nagyon...

Okozhat fejfájást nagyon párás, uszodai (klóros) levegő?

Figyelt kérdés
Wellness-ben dolgozom nyár óta. Az elején volt kültéri medencénk, sokat jártam ki. A beltéri medencénk terasz ajtaja nyitva volt. Akkor szellőzött rendesen és nem jelentkezett ez a probléma. Most itt a rossz idő és 8 órát kell bent töltenem a medencetérben. Szellőztetni nem lehet, mert zavarná a vendégeket, lehülne a fürdő.Nagyon nagy a páratartalom, az páramentesítő nem működik megfelelően. Kb a 4. bent töltött óra után tompán fájni kezd a fejem ami nem múlik el aznap. Van, hogy reggel is fejfájásra kelek. Régebben nem volt ilyen bajom, csak a másnaposságot és meleg front átvonulást éreztem meg.

2012. nov. 4. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen a klóros levegő okozhatja. Én sem szeretek sokáig maradni az uszodában, mert a klór miatt rosszul érzem magam.
2012. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!