Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foghuzas utan egybol felteszik...

Foghuzas utan egybol felteszik a fogszabalyzot?

Figyelt kérdés
Most volt ugye a hosszu hetvege es nem volt fogaszat, de hetfon megyek felrakatni a fogszabalyzom, elol a szemfoganat kell kihuzni. Felfogjak tenni ra ugy hogy elotte huzzak ki?:)
2012. nov. 2. 09:43
 1/5 anonim válasza:
Szia:) nekem kb egy fél éve lett fogszabályzóm,és nekem úgy volt,hogy első alkalommal kihúztak két fogat és feltették rögtön a fogszabályzót,követező alkalommal alul húztak ki két fogat,és egyből feltették a fogszabályzót.Szóval szerintem igen.
2012. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es nagyon verzett?:o egyebkent koszi s valaszt!:)
2012. nov. 2. 10:21
 3/5 anonim válasza:
Hát eléggé vérzett,de ugye semmit nem éreztem az érzéstelenítő miatt,sőt a foghúzás egyáltalán nem fájt,és kb 2 perc volt az egész. Amit én elrontottam,hogy vizet ittam,na azt nem szabad,attól ömlött a vér,amikor kihúzzák,ne igyál semmiképp,csak pár órára rá:)
2012. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
UI: amikor másodszorra húzták akkor már odafigyeltem arra,hogy ne igyak :) de papírzsepi legyen nálad hazafelé,esetleg több is:)
2012. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De hogyhogy pont a szemfogadat húzzák ki? A szemfog úgy gondolom fontos a természetes hatás elérése miatt. Hiszen az picit hosszabb, mint a többi, ha valakinél ez nincs meg, olyan, mintha nem is igazi fogai lennének, csak műfogsora.
2017. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!