Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az amikor felteszik a...

Fáj az amikor felteszik a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Állandó fogszabályzóm lesz holnaptól, alul, felül. Fáj amikor felteszik? És esetleg tapasztalatokat tudnátok mondani a viseléssel kapcsolatban? Előre is köszi :)
2012. okt. 24. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem kellemes.. de én nem fájdalmasnak mondanám a feltevést, furcsa érzés inkább. Nekem a feltevés után 2-3 napig fájt nagyon nagyon, úgy éreztem mintha leszakadnának a fogaim, enni sem tudtam. Nagy az esély rá, hogy te sem fogsz majd tudni enni az elején. Ha így lesz, akkor próbálj meg joghurtot, banánt összepépesíteni meg ilyen pépes dolgokat. Ha esetleg nem fájna, akkor se nagyon egyél még az elején rágós kajákat meg ne harapj. Majd idővel, ha már hozzászoktál.

Sajnos sokszor ott marad a fogszabi között a kaja egy része, ez is szokatlan és rossz lesz az elején, de aztán megtanulsz így enni.

2012. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chrishu válasza:
Nem, nem fáj csak az első pár perc kellemetlen
2012. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha ragasztják az milyen? vagy ha gyűrűs?
2012. okt. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!