Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez másnál is így van? Vagy...

Ez másnál is így van? Vagy allergiás vagyok a hidegre? 14/L

Figyelt kérdés

Amikor nagyon hideg van, pl. télen vagy most odakint (legalábbis itt elég hideg van), a kezemen feldagadnak az ujjaim egy picit és egyszerre érzek ilyen fájó és viszkető érzést. Most is odakint voltam, és kb negyed órája jöttem be a lakásba és megint ez van, pedig már be is kentem a kezemet kézkrémmel, de még mindig fel vannak az ujjaim dagadva.

Ez másnál is így van? Vagy ez most miért van?

14/L


2012. okt. 29. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek akkor jönnek ki, amikor bejössz a melegbe a hidegről? Mert ha igen, akkor szerintem túl érzékeny a kezed a hidegre, és a hirtelen hőre túlságosan kitágulnak az ereid.
2012. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél így van.
2012. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, akkor szokott ilyen lenni, amikor a hidegről bemegyek a melegebb szobába. :S

2012. okt. 29. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj. :) Viselj kesztyűt ha kimész! :)
2012. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!