Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrén gyógyításában van...

Migrén gyógyításában van hasznos segítség? :- (

Figyelt kérdés
Migrénben szenvedek 10 éves korom óta, sok vizsgálaton estem már túl, minden rendben, szervi problémáim nincsenek.A meleg frontra vagyok érzékeny,mindennapjaimat teljesen megkeseríti, hetente 3-szor fáj, az életem élhetetlenné válik! Segítség!!!!

2012. okt. 11. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy jó ideggyógyászt. Én 7 éves korom óta szenvedek migrénben. Sajnos már úgy megyek az ügyeletre mintha haza mennék (ha nem veszek időben be gyógyszert, akkor ugye már nem is tudok mert rögtön ki jön belőlem, ilyenkor megyek szúratni magam).

Nekem ezt tanácsolta egy ideggyógyász: van egy orvosság, amit az első hónapban minden nap szedni kell majd folyamatosan csökkenteni, elhagyni. Ez kb 3-4 hónap kezelést jelent.

Másik orvos, nem ideggyógyász, de ő is szenved migréntől régen, azt javasolta ha érzem, hogy kezd fájni, egy advilt és egy b6 vitamint vegyek be, ezek mellett tartsam "magasan" a vérnyomásom, igyak fekete teát, ő a lipton yellow labelt javasolta. Naponta 2-3 csészével.

Mindenesetre én azt javaslom neked, hogy menj el egy jó ideggyógyászhoz.

2012. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 timike26 ***** válasza:
nekem az ideggyogyàs megnèzte hogy tudok e egyenesen menni,van e egyensuly zavarom ès ennyi.nem csinàlt semmi màst.nekem a hàziorvos felirt kefalgin nevu gyogyszert,az valamennyire csokkentette a rosszullèteket.
2012. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!