Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hete vettem észre a...

Pár hete vettem észre a sípcsontomon egy kis, kemény bőr alatti duzzanatot, a térdem alatt kb.10 centivel. Nem tudom, hogy mit csináljak vele. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A dudor felett nem színeződött el a bőr, és ha a bőrt mozgatom, a dudor is mozog a bőrömmel együtt. Ez lehet, hogy valami ín, vagy izom duzzanata? Vagy más? Tegnap piszkáltam, és ma egy kicsit érzem, de úgy igazán fájni nem fáj. Nem emlékszem, hogy bevertem volna, de elképzelhető. Egyébként 16 éves vagyok, lány. Előre is köszi!

2012. okt. 6. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz vele, elég sok minden lehet, majd ő megmondja. De ha emiatt aggódsz nem hangzik rosszindulatú daganatnak, szóval én ezen nem rágódnék, de csak egy vizsgálat után lehet megmondani, vagy legalább megtippelni mi lehet az.
2012. okt. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem igazad van, és nem lesz nagy baj! :-)
2012. okt. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!