Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vizelek ennyit? Nem...

Miért vizelek ennyit? Nem használja a vizet a szervezetem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy gyakran járok pisilni.Az iskolába egy fél literes kis üveget hordok, és abból minden órán iszok egy keveset,éppen csak egy két kortyot.Az a probléma hogy minden óra/második óra után (60 perces egy órám) el kell mennem pisilni és teljesen tiszta vizet pisilek.Nem vagyok felfázva mindig melegen öltözöm és nem is fáj semmim.Nem érzem hogy túl sok lenne a mennyiség amit iszom,minden nap minimum 2 litert,az iskolában meg csak fél litert.


Miért történik ez?Nem használja a vizet a szervezetem ? vagy túl sok?vagy csak el kell vesztenem a vizet amit nem használ a szervezetem?

16/L


2012. okt. 2. 20:40
 1/3 anonim válasza:
Szia! Ugyanezzel a problémával mentem vérvételre,ugyanis ez a cukorbetegség első jele. Totál ugyanez,mint Neked,ez a bajom. Még nincs eredményem,napok kérdése.
2012. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ó nee.. :(

köszönöm szépen a válaszod,sokat segített.Holnap már foglalok is időpontot !!

2012. okt. 2. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és remélem nem vagy cukorbeteg !!majd írd meg ha megtudod!
2012. okt. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!