Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a körmömön a...

Mit tegyek, hogy a körmömön a rózsaszín rész, ami ugye a bőrhöz illeszkedik hosszabb legyen?

Figyelt kérdés
Rágtam a körmöm, kb 1 éve sikerült leszoknom róla, de olyan rövid. Ha mindig hosszúra növesztem a végét (a fehér részt),akkor elér egyszer az ujjam végéig a rózsaszín?

2012. szept. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a "feher resz"hosszabodhat.
2012. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legalább tudom, hogy ne számítsak semmi jóra:(
2012. szept. 23. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nő-e a körömágyad, nem lehet tudni. Nőhet egyébként, ha teljesen leszoksz a rágásról. De ez függ attól is, hogy alapból milyen a körmöd.

Úgyhogy az előző válaszoló hülyeséget írt. sok évig tartó műköröm használattal nőhet a körömágy egyébként, mert akkor a köröm nincs kitéve a napi kemikáliáknak, és mivel a műköröm alatt a saját köröm nem hajlik el, ezért a hiponichium rész meghosszabbodhat.

2012. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A rágásról teljesen leszoktam, de műkörmöm biztos nem lesz.Egyrészt mert csak 14 vagyok, másrészt nem is szeretnék.
2012. szept. 24. 14:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Jöhet amúgy még válasz.
2012. dec. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!