Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körmünknél a rózsaszín rész nő?

A körmünknél a rózsaszín rész nő?

Figyelt kérdés

eléggé rágogatom a körmöm, és irtózatos, így látom, tök pici a rózsaszín:D és amikor nő, ugyebár az a fehérnek nő...

ennyi volt, letehetek a szép rózsás színről?


2009. ápr. 19. 12:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de velem ugyanez volt. 3 éve szoktam le róla kb, vagy talán 2. Azóta szerintem ugyanakkora a rózsaszín rész. :S
2009. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült értelmeznem a kédést, pedig biz' isten elolvastam sokszor.:)

Ne rágogasd és helyre fog jönni.:) Esetleg lakkozd színtelennel, hátha úgy nem lesz kedved enni.:)

2009. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha lakkozod és megnő egy kicsit, akkor teljesen másként fog mutatni, majd meglátod.
2009. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

noelső ez nem túl bíztató:S nanembaj, annyira nem nagy dolog..:D csak csúnyaság, hogy nem úgy mükszik ahogy szeretnénk:(


Arra gondolok, hogy ugye az ujjunk végén van, ami lelóg teljesen köröm, az fehér (vagy fekete ha ásó van a kezünkben) és van ami még ráfekszik magára az ujjra, az olyan rózsaszín. és amikor lerágjuk a körmöt, akkor sokszor a rózsaszínt is... és akkor mikor nő a köröm akkor a színes helyére is fehér nő... és ilyen tömpszli körmünk lesz.


de majd bekenem, köszönöm:)

2009. ápr. 19. 14:13
 5/12 A kérdező kommentje:
dejóó! köszönöm! máris mindjárt megkeresem a színtelen lakkunk.
2009. ápr. 19. 14:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A köröm mindenhol fehér (vagyis inkább kicsit áttetsző), csak azért látod rózsaszínnek, mert az ujjadon van, ami rózsaszín. :)
2009. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
atyavilág :D:D:D:D nem a körmöd rózsaszín hanem alatt a bőr vékony és látod az ereket attól látod a körmöd azon részén rózsaszínnek a körmöt, a köröm magam áttetsző, pontosabban enyhén fehéres sárgás színű. De rózsaszín körmöt soha nem fogsz növeszteni.
2009. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hát:D köszi:D

de és az erek még látszódni fognak az újonnan nőt köröm alatt is? vagyis rózsaszín lesz?:D


ám azt hadd mondjam nem is vártam hogy legközelebb pink színre nő vissza:P

2009. ápr. 19. 15:00
 9/12 A kérdező kommentje:

mert ugyanúgy kéne visszanőnie, hisz ugyanoda nő!

vagyis nem kéne külömbség legyen az új és a régi kinézet között.

legfeljebb nem kéne fehér résznek lennie egyáltalán, hanem egy ideig csak áttetsződikabőrőm résznek.

2009. ápr. 19. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:
A rózsaszín rész fokozatosan ki fog tolódni az ujjad vége felé, ha tényleg nem rágod és vágod le. Tehát hosszabb lesz a rózsaszín, mint most, hogy rágod a körmöd.
2009. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!