Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cipralex szedése mellett volt...

Vargáné Ildikó kérdése:

Cipralex szedése mellett volt valakinek hajhullása?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de véres hasmenés igen.
2012. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj,ne!!!Nekem az nem volt!!!De a hajam hajam nagyon meg ritkúlt!!!Írtak neked mást helyette?Muszáj szednem,mert ha nem szedem rosszul vagyok!
2012. szept. 20. 17:29
 3/9 anonim válasza:

Hmmm, férfi vagyok, és kb. 4-5 éve szedek ilyen bogyót. (Bár szerintem már kicsit a "megszokás" is benne van, lehet ki kéne próbálni milyen nélküle élni :) )

...és az az igazság, hogy az elmúlt években alaposan megritkult a hajam, elől már szinte kopasz vagyok. Szóval ezzel most elgondolkoztattál.

2012. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Figyelj, én próbáltam nélküle!!!Fokozatosan próbáltam abbahagyni először fél szem aztán negyed,így egy hónap alatt elhagytam.Egy hónapig bírtam,de napról napra rosszabul lettem.A végén annyira szédültem,hogy nem volt egyensúlyom,azóta újra szedem.Te is pánikra szeded???Hány éves vagy??
2012. szept. 22. 18:01
 5/9 anonim válasza:

Nem, nem pánikra, stresszre.

Reflux alakult ki nálam a sok idegeskedés miatt kb. 7 éve, aztán hogy az okokat kezeljük, ezt kezdtem el szedni. Egyszer abbahagytam kb. 1-2 évre, de felerősödtek a refluxos tünetek, úgyhogy ismét elkezdtem szedni. Utána ismét jobb lett. De most hogy jobban belegondoltam, tényleg kb. azóta kezdett ritkulni a hajam... Na majd megkérdem a dokit legközelebb :)

Egyébként 31 vagyok.

2012. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Jah, egyébként a leszokási időszak nekem is elég sz*r volt, kb. olyan mint a rászokás O.o

Szédülés, időnként bizonytalan mozgás, egyensúlyzavar, de ezek 1-2 hét alatt elmúltak. Más panaszom nem volt vele.

2012. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megyek holnap a dokkihoz és kérek másik gyógyszert.A vérképem tökéletes,az endokrinon is voltam,a hormonokat nézték az is jó!!!!Szerintem csak a cipralex a bűnös!!!
2012. szept. 23. 08:16
 8/9 anonim válasza:

Na majd pár hét múlva számolj be a változásról :)

Kíváncsi vagyok, tényleg a Cipralex okozta-e...?

2012. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia!!Nem cserélték le a gyógyszert,mert a mellékhatás nem évek múlva jelentkezik!!Állítólag!!Vitamint szedek,és elkezdtem Varga hajcseppeket és a sampont használni!!!!Majd látjuk:)
2012. szept. 25. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!