Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy fázós...

Mitől van az hogy fázós vagyok nehezebben bírom azt ha nyitva van ősztől-tavasz közepéig folyamatosan egy nyílás záró?

Figyelt kérdés

Igaz vékony testalkatú fiatal vagyok. Hiába öltöztem fel rendesen igen rendesen megérzem az emeleti zárt ajtójú hálószobámon keresztül ha lent nyitva van folyamatosan egy nyílás záró legyen akár egy ajtó vagy ablak. Úgy érzem magamat mint ha egy hűtőszekrénybe zártak volna engem.


Nagyon gondolkodom azon el menjek-e háziorvoshoz és ha kiderülne semmi bajom nem lenne szépen ki fogom a környezetemből vágatni, a számomra nem kívánt személyeket ne hagyják folyamatosan nyitva az ajtót nem érdekel jobban szeretik a hideget vagy sem nem fogok széthagyni a s saját hálószobámban.



2012. szept. 16. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alul működés, vagy a lassú keringés szokott általában fázóssággal járni.De a legvalószínűbb, hogy semmi bajod, csak ilyen fázós típus vagy.Én nem vagyok beteg, de kezem, lábam mindig hűvös és nem szeretem a hideget.Öltözz melegebben, fűts, vagy kérd meg őket, hogy csukják be az ablakot.
2012. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!