Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már a 3. napja hogy folyamatos...

Már a 3. napja hogy folyamatosan fáj a fejem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Lehetséges okok:


-Mivel tengeren vagyunk,nagyon sokat vagyok napon,gondoltam rá hogy napszúrás,de szerintem nem az mert akkor hánytam volna...

-A vízpartnál sokat csináltam a kézen állást,anyu azt mondta hogy lehet hogy a víznyomástól fáj a fejem.

-az elmúlt 4-5 napban sok kávét ittam(lehet hogy a coffein?)(12 éves vagyok)

-ja és sok sört(lehet hogy az alkohol?)

De ha van ötlet akkor írjatok.



2012. aug. 20. 11:19
 1/2 anonim válasza:

Nos... 12 éves vagy. Mi a francnak neked kávé, és pia??

Ne csodálkozz rajta ha fáj a fejed. Ha elmondanád mindezeket egy orvosnak, hát az szívinfarktust kapna.

A koffein befolyásolja a fejlődésben lévő szervezetet, és az alkohol is. Szóval úgy igyál,hogy nem fog megnőni a kukid.ha fiú vagy. Ha lény,akkor pedig lapos lesz a cicid. Nincs szükséged ezekre. A kávét télleg hanyagold, mert ha sokat iszol belőle,az felviszi a vérnyomásod,és azért fáj a fejed. ;)

2012. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lány vagyok..
2012. aug. 22. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!