Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Vírus lehet...

Mi van velem? Vírus lehet vagy más?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdődött az egyetem, és kolis vagyok, nagyon rossz a gyomrom. Ugye ritkán jutok főtt kajához, azt amit otthonról hoztam nem tudtam melegíteni, mert még nem volt rezsónk. Így teljesen elszoktam tőle, és ha rendes kaját ettem, mindig hasmenésem lett. Viszont 2 napja nagyon durva a helyzet. Rossz a gyomrom, folyamatos hasmenésem van, görcsölök, nem tudok enni, stb. Vettem be nospát, széntablettát, normaflort, de semmi. Ugyanúgy görcsölök, és nem szilárdítja meg a széntabi sem. Emellett amitől nagyon megijedtem, hogy tegnap óta zöld a székletem. Nem ettem semmi zöldet, sőt tegnap óta szinte nem is ettem. Már nincs a gyomromban semmi, de mégis folyamatosan jön egy kicsi "adag"

Mi lehet ez?


2012. szept. 13. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
a zöld széklet szerintem az epe miatt van, mivel már tegnap óta nem ettél semmit.. vagy lehet valamilyen fertőzés is.. biztosan valami vírus, új környezetben, stb simán lehetséges, főleg, ha nem is tudsz normális kajákat enni
2012. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ma ennyit ettem: egy szendvics-szalámival, zöldségekkel, utána mentem WCre. Az előbb már elfutott az ideg, hogy így is, úgy is kijön, és ettem ananászos csirkét a kínai-kajásnál. Hát az is kijött :/ És még mindig zöld. pedig vettem be 250mg széntabit megint..
2012. szept. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!