Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan (izomnövelő, szálkás...

Van olyan (izomnövelő, szálkásító) vagy valami nem ártalmas tabletta amit szedhetnék?

Figyelt kérdés
Konditerembe járok 15 éves és 45 kg vagyok kis izmot szeretnék de az nem olyan könnyű!!! És nem tudom mit kéne szednem aki nem ártalmas mert halottam hogy vannak olyan szerek!!!És rágyúrok és szebb izmom lecc mit ajánlanátok???
2008. máj. 15. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

www.tesztoszteron.hu

Itt nézelődj, és ide írd a kérdéseidet, itt szakértő fog neked válaszolni.

2008. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen ez kissé még korai. Még a kondizással is vigyázni kell, mert ha nincs melletted megfelelő edző, csak úgy saját kútfőből csinálod, egy életre tönkreteheted az izületeidet, a gerincedet.

Isteni jól izmosít viszont az úszás, a helyedben azzal is próbálkoznék. Persze mértékkel lehet kondizni is, meg a lábizmok kedvéért egy kis kerékpározás vagy futás, ha van lehetőséged, akkor falmászás. De a tablettákat felejtsd el. Mindegyik ártalmas, egyik sem természetes. Megfelelő, egészséges táplálkozással és rendszeres sporttal tuti jól fogsz kinézni! (Nő vagyok, nekem elhiheted! Mellesleg edző is.)

Sok sikert!

2008. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tesztoszteron.hu oldal tényleg jó, olvasgad. És igen, van olyan szer, ami nem ártalmas ( ártalmatlan tömegnövelő) de 15 évesen ne avatkozz bele a szervezeted fejlődésébe.

Egy másik edző.

2008. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Testömegnövelő helyett egyél rendesen,az is meg fogja növelni a testedet,pont amennyire kell.

Ismerősöm is ezt csinálja vagy 15 éves kora óta és átesett a ló túlsó oldalára.Lehet ilyen meg olyan fekvenyomó bajnok,de ha abbahagyná a tabizást lemenne minden.

A második válaszoló módszere pont jó lenne neked.A szép testalkatért meg kell dokgozni.Nem úgy megy,hogy beveszek néhány tabit,kicsit bohóckodom egy konditeremben,és jól nézek ki.De tartósabb is az eredmény.(Az én testalkatomon még mindig látszik a versenysport,pedig annak már 5 éve, és most várom az első gyermekem,és rendesen kaptam magamra.)

2008. máj. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike puszika!!!mindenkinekk(K)
2008. máj. 18. 20:53
 6/7 anonim válasza:
Helo! Én 18 éves vagyok és 65 kiló és szeretném a súlyomat növelni de nemtudom!:S Régen gyúrtam is de csak szálkásodtam és semmi kiló nemment rám! Ezért döntöttem úgy h nekiállok valamilyen tablettákat szedni amik felfújnak! Tudtok ebben segíteni h milyen tablettákat érdemes szedni?
2010. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

sok idióta tini...

ha én 18 éves koromban megkérdeztem volna az idősebb, tapasztalt edzőstársamat, hogy milyen tablettát szedjek, olyan pofont lebaszott volna, hogy megfialok

egyél rendesen, napi 4-5 alkalommal és nőni fogsz /ha edzel is, talán nem csak hasra/

tudod mikor kellenek a szerek??

ha 100++ kiló vagy, 5+ éve edzel rendesen, kihagyás nélkül, 100% étrended van, amit tartasz is és VERSENYZEL

akkor pedig már nem hulladék tabikkal bohóckodsz, hanem innekcióval, mert tudod, hogy káros és legalább a májadat igyekszel megőrizni..

2015. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!